Site Sol Reklam Alanı  120x600

Site Sağ Reklam Alanı  120x600

04-05-2016 Siyaset

Çekmeköy de Oy Kullanma Seferberliği

Çekmeköy Belediye Başkanı Ahmet Poyraz, Başbakan ve Cumhurbaşkanı Adayı Recep Tayyip Erdoğan’a destek için düzenlenen basın toplantısında, Cumhurbaşkanlığı seçimleri için Çekmeköy’de yüzde 90’nın üzerinde katılım bekliyoruz dedi.

Çekmeköy de Oy Kullanma Seferberliği
Haber Detay İçi 300x250

 

                Çekmeköy Belediye Başkanı Ahmet Poyraz’ın düzenlediği Başbakan ve Cumhurbaşkanı Adayı Recep Tayyip Erdoğan’a destek açıklamasına, AK Parti Çekmeköy İlçe Başkanı Salih Kırıcı, belediye başkan yardımcıları ve çok sayıda Çekmeköylü katıldı. Başkan Poyraz açıklamasında; “Bu ülkeye 12 yıldır hizmet etmiş, milletimizin her seçimde teveccühünü kazanmış, bir lidere cumhurbaşkanlığı adaylığında destek olmak için bir araya geldik.  12 yıldır milletin duasını almış bir lider 10 Ağustos’tan sonra Cumhurbaşkanı olarak hizmete devam edecek. Bizler de bu şehirde yaşayan 210 bin vatandaşımızla beraber, sayın başbakanımıza bu yolda destek olacağız. İnşallah 10 Ağustos saat 20.00 civarında bu ülkeye hizmet etmiş olan Başbakanımız Recep Tayyip Erdoğan’ı Cumhurbaşkanlığı makamında hep birlikte göndereceğiz, “dedi.

Katılım Yüzde 90 Olmalı

            Başkan Ahmet Poyraz açıklamanın devamında şunları söyledi: “Mevsim itibariyle İstanbul’dan memleketine, tatil yerlerine gitmiş vatandaşlarımız var. Bizler çevremizdeki herkesi arayacağız. Hangi şartta olursa olsun onların seçim günü buraya gelmelerini sağlamak için yapmamız gereken ne varsa yapacağız, yardımcı olacağız.  Oy bizim vatandaşlık görevimizdir. Son iki gün kaldı. Eşimizi, dostumuzu, komşumuzu kontrol edelim. Oyunu burada kullanması gereken ama burada olmayan herkesi tespit edin arayın, gerekirse bizlere bildirin, imkanları olmayanlar için imkan yaratalım. Hangi partiye oy verecek olursa olsun hiç fark etmez önemli olan vatandaşlık görevinin yerine getirilmesidir. Biz üzerimize düşen görevi yapalım. Pazar günü biz akıtmamız gereken teri son damlasına kadar akıtmış olalım. Bundan sonrasını Allah’ın takdirine bırakalım. Çekmeköy’de seçime katılımın yüzde 90, Erdoğan’a desteğin de yüzde 60 olmasını planlıyoruz. Bu seçimleri birlik beraberlik içinde atlatalım, pazartesi günü milletin iradesiyle seçilmiş, Irak’ta, Filistin’de Arakan’da dua almış,  milletimizin duasını almış Başkanımızın Recep Tayyip Erdoğan’la yeni Türkiye’ye uyanalım. “


Bu haber 907 defa okunmuştur.

Etiketler :
özen sanat Haber Detay Altı 468x60
HABERE YORUM YAZIN

DİĞER Siyaset HABERLERİ
Tüm Detaylar En Alt - 468x60
- Detay Sağ 1 - 300x250
Köşe Yazarları
Çok Okunan Haberler
ÜMRANİYE RAMAZAN2 Detay Sağ 2 - 310x310
Emniyet1 Detay Sağ 3 - 300x250