Site Sol Reklam Alanı  120x600

Site Sağ Reklam Alanı  120x600

04-05-2016 Siyaset

CHP Çekmeköy Kirazlıdere Mahalle Temsilciliğini Açtı

CHP Çekmeköy’de ilk mahalle temsilciliğini Kirazlıdere’de hizmete açtı. Açılışa Milletvekili Kadir Gökmen Öğüt, CHP Genel Sekreteri Gürsel Tekin ve CHP İstanbul İl Başkan Vekili Kenan Sönmez Katıldı.

CHP Çekmeköy Kirazlıdere Mahalle Temsilciliğini Açtı
Haber Detay İçi 300x250

Cumhuriyet Halk Partisi Çekmeköy İlçe Başkanlığı’nın Çekmeköy’de seçim hazırlıkları için ilk açtığı Kirazlıdere Mahalle Temsilciliği hizmete açıldı. Açılışa Milletvekili  Kadir Gökmen Öğüt, CHP Genel Sekreteri Gürsel Tekin, kısa bir süre önce CHP İstanbul İl Başkan Vekili olan Yusuf  Kenan Sönmez, PM üyesi Onursal Adıgüzel, CHP Çekmeköy İlçe Başkanı Erdoğan Bozkurt, CHP Ümraniye İlçe Başkanı Zeynel Kızılkaya , CHP Sancaktepe İlçe Başkanı  Elife Gamze Öztürk, CHP Çekmeköy eski İlçe başkanı Murat Cirav ve eski CHP Çekmeköy Belediye Başkan Adayı olan Seyfettin Yıldırım ve çok sayıda partili katıldı.

         Mahalle temsilciliği açılışında konuşan Gürsel Tekin bugün Uğur Mumcu’yu ayrıca bu ay kaybettiğimiz İsmail Cem İpekçi, Aydın Güven Gürkan, Hrant Dink ve Emniyet Müdürü Gaffar Okkan’ı rahmetle andıklarını belirtti. Tekin ayrıca “Hz.Peygamber efendimize hakaret edenleri desteklediğimizi söylüyorlar bu tamamen yalandır, ayıptır” dedi. CHP olarak 2010’dan beri ısrarla Ortadoğu’da oynanan oyunlara uymayın diye hükümeti çok uyardıklarını daha önce verdikleri raporlara baksalardı bu durumlarda kalınmayacağını belirtti. Tekin İşid taraftarı öyle 2-3 Bine yakın Türk taraftarı değil, 20 Bin’e yakın Türk taraftarı olduğunu sandıklarını söyleyerek,  Pişmanlık duymamak için 2015 yılında CHP iktidara geçmeli  dedi.

      Milletvekili Kadir Gökmen Öğüt yaptığı selamlama konuşmasında “Bugün burada çalışma merkezi’nin açılmasının mutluluğunu yaşıyoruz. Aynı zamanda bir çok aydın’ın ve Emniyet Müdürünün katledildiği, anıldığı bir ay içerisindeyiz. Bunların bir daha yaşanmaması için, birbirimize sarılarak CHP’nin iktidar olamsı için hepimiz çok çalışmalıyız” dedi.

      Protokol konuşmaları sonrasında CHP Kirazlıdere mahalle temsilcisi Oğuz Küçük yaptığı konuşma esnasında büyük yardımlarından dolayı Hüseyin Avni Sipahi’ye teşekkür edince iki partili yüksek sesle niye hala onun reklamını yapıyorsunuz şeklinde bağırmaya başladı. Bazı partililerinde buranın açılması onun sayesinde oluyor, hala ne kafadasınız şeklinde atışmaya başlaması üzerine tartışma çıktı.

        Partililerin araya girmesi ve Milletvekili Kadir Gökmen Öğüt’ün tekrar konuşma yapması üzerine gergin ortam duruldu. 


Bu haber 1214 defa okunmuştur.

Etiketler :
HABERE YORUM YAZIN

DİĞER Siyaset HABERLERİ
Tüm Detaylar En Alt - 468x60
- Detay Sağ 1 - 300x250
Köşe Yazarları
Çok Okunan Haberler
ÜMRANİYE RAMAZAN2 Detay Sağ 2 - 310x310