Site Sol Reklam Alanı  120x600

Site Sağ Reklam Alanı  120x600

04-05-2016 Kültür ve Sanat

Hande Yener Polis Gecesinde Sahne Aldı.

Çekmeköy Polis Hizmetlerini Destekleme Derneğinin düzenlediği Polis- Halk Dayanışma gecesinin yıldızı, sevilen ses sanatçısı Hande Yener oldu.

Hande Yener Polis Gecesinde Sahne Aldı.
Haber Detay İçi 300x250

Çekmeköy Polis Hizmetlerini Destekleme Derneğinin, Çekmeköy Testi Restaurant’ta gerçekleştirdiği dayanışma gecesinde Altıyüz seçkin misafir yer aldı. Çekmeköy Polis Hizmetlerini Destekleme Derneği Başkanı Osman Köse ve Dernek yönetim kurulunun ev sahipliğinde gerçekleşen geceye, Çekmeköy Kaymakamı Mehmet Arslan, Çekmeköy Belediye Başkanı Ahmet Poyraz, Çekmeköy Garnizon Komutanı Hasan Kaymaz,  İstanbul İl Emniyet Müdür Yardımcıları İbrahim Çiftçi ve Murat Şengün, Çekmeköy İlçe Emniyet Müdürü Vedat Erdem, çevre ilçelerin Emniyet Müdürleri, STK Temsilcileri ve çok sayıda işadamları eşleri ile  katıldılar.

   Geceye büyük destek veren Çekmeköy Sanayici ve İşadamları Derneği (ÇEKSİAD)  Başkanı Abdullah Gelgeç ve Dernek Üyeleri Polis, Halk Dayanışmasına çok güzel  örnek oldular.

   Geceye katılan bir başka renkli sima’da ünlü türkücü Mustafa Topaloğlu oldu. Selamlama konuşması yaparken, yaptığı esprilerle misafirlere keyifli dakikalar yaşattı.

    Protokol konuşmaları ve geceye emeği geçen kişilere verilen plaket sunumu sonrasında, Ünlü ses sanatçısı Hande Yener sahne aldı. Sahne şovu ve dansçıları ile büyük beğeni kazanan sanatçının, küçük hayranları da bir ara sahneye çıkarak Yener’e eşlik ettiler.


Bu haber 1696 defa okunmuştur.

Etiketler :
HABERE YORUM YAZIN

DİĞER Kültür ve Sanat HABERLERİ
Tüm Detaylar En Alt - 468x60
- Detay Sağ 1 - 300x250
Köşe Yazarları
Çok Okunan Haberler
ÜMRANİYE RAMAZAN2 Detay Sağ 2 - 310x310
Emniyet1 Detay Sağ 3 - 300x250