Site Sol Reklam Alanı  120x600

Site Sağ Reklam Alanı  120x600

04-05-2016 Medya

İstanbul Gündemi 7. Yaşını Kutladı

İstanbul Gündemi gazetesi Kuruluşunun 7.yılını düzenlediği gecede, ünlü Sanatçı Ozan Orhon sahne aldı.

İstanbul Gündemi 7. Yaşını Kutladı
Haber Detay İçi 300x250

 

İstanbul Gündemi ve Gazete Belediye İmtiyaz sahibi Musa Has’ı 7. Kuruluş yılı yemeğinde, gazeteci meslektaşları ve dostları yalnız bırakmadı. Sanatçı Ozan Orhon’un şarkılarıyla misafirleri coşturduğu gece, Ümraniye Salon Semazen’de düzenlendi. İstanbul Gündemi gazetesinin yaptığı anket sonucunda İstanbul genelinde hizmet veren siyasetçi ve işadamlarına plaket ve basın mensuplarına onur belgeleri verildi.

      Gazetenin yaptığı anket sonuçlarına göre, İstanbul Avrupa yakasında çalışmalarından dolayı yılın ilçe belediye başkanı ödülünü Beylikdüzü Belediye Başkanı Yusuf Uzun alırken, Anadolu yakasında Ataşehir Belediye Başkanı Battal İlgezdi ve Sultanbeyli Belediye Başkanı Hüseyin Keskin ödüle layık görüldü.

   Yerel Basın Birliği Başkanı Nezir Karayün, Dünya Basın mensupları Derneği Başkanı Muzaffer Tunç ve Aygad Başkanı Ümit Kahyaoğlu’na geceye verdiği desteklerden dolayı plaket verildi.

Günün Süprizi Ozan Orhon Oldu

Sevilen sanatçı Ozan Orhon gecede sahneye çıkarak yeni albümünden parçalarını ilk kez seyircilerin beğenisine sundu. Yerel Basın mensuplarına, kendisine verdikleri destekten dolayı teşekkür eden sanatçı gecede bulunmaktan onur duyduğunu belirtti.

Geceye CHP İstanbul Milletvekili İhsan Özkes, Ümraniye Belediye Başkan Yardımcısı Enver Sedat Çakıroğlu, Sancaktepe Belediye Başkan Yardımcısı İsmail Karabiber,  CHP Ümraniye İlçe Başkanı NurkalDedetaş ve ilçe yönetimi, Sancaktepe CHP İlçe Başkanı Dr. Hakkı Sağlam  ve ilçe yönetimi,  Çekmeköy CHP İlçe Başkanı Murat Cirav ve ilçe yönetimi, CHP Sultanbeyli İlçe Başkanı Muharrem Konuk ve ilçe yönetimi,  Üsküdar İlçe Milli Eğitim Müdürü İlyas Tekin, Türkiye Kayak ve Snowboard öğretmenleri derneği başkanı Metin Kuru, Ümraniye Esnaf Odası Başkanı Bayram Çavuşoğlu,  Anadolu Yakası Muhtarlar Federasyonu Başkanı Kadir Delibalta,  Ümraniye Belediyesi Basın ve Halkla İlişkiler Müdürü Faysal Şansi ve çok sayıda siyasetçi ve işadamı katıldı.

Gecede Gazetecilerin Dayanışması Vardı

 Gazeteciler meslekdaşları Musa Has’ı bu önemli gecesinde yalnız bırakmayarak destek verdiler; Yerel Basın Birliği Genel Başkanı Nezir Karayün,AYGAD Kurucu Başkanı Hakan Manici,AYGAD Başkanı Ümit Kahyaoğlu, İstanbul 2. Bölge başkanı İbrahim Erdem Karabulut, Bizim Bölge Gazetesi ve Hayat Çekmeköy Dergisi Genel Yayın Yönetmeni Ümit Şener, Halil Topal, Aytekin Yaşar, M. Selim Akdoğan, Nimet Kartal, Turan Bal, Yasemin Er Yıldız, Yaşar Kaba, Serkan Süslü, Gökhan Balcı, Filiz Keleş ,Hüseyin Avni Yardımcı, Süleyha Kara , Hamit Çulha , Halil Mert , Ömer Faruk Gerçek, Recep Karakoç, İbrahim Şahin, Barış Arslan, Tevfik Erk ve Süleyman Hilmi Eren gecede dikkat çeken gazeteciler arasındaydı.


Bu haber 3184 defa okunmuştur.

Etiketler :
HABERE YORUM YAZIN

DİĞER Medya HABERLERİ
Tüm Detaylar En Alt - 468x60
Köşe Yazarları
Çok Okunan Haberler
ÜMRANİYE RAMAZAN2 Detay Sağ 2 - 310x310
Emniyet1 Detay Sağ 3 - 300x250