Site Sol Reklam Alanı  120x600

Site Sağ Reklam Alanı  120x600

04-05-2016 Medya

İstanbul Medyası Kartepe de Karları Eritti

İstanbul Gazete, Radyo, Televizyon ve İnternet Habercileri Derneği ( İstanbul Medya) üyesi Basın Mensupları Kartepe gezisi ile dostluklarını pekiştirdiler.

İstanbul Medyası Kartepe de Karları Eritti
Haber Detay İçi 300x250

Yaptıkları  Sosyal sorumluluk projeleri ile oldukça ses getiren  İstanbul Medya Derneği, dernek üyeleri ile yaptığı programlar ile de büyük dikkat çekiyor.  İstanbul Medya Derneği Başkanı Ali Rıza Yıldız, Dernek Genel Sekreteri Serkan Süslü ve Derneğin  Ar-Ge sorumlusu Gökhan Balcı düzenledikleri Gezi programı ile dernek üyesi basın mensuplarını Kartepe’de ağırladılar. Dernek üyelerinin tanışmaları, kaynaşmaları, dinlenmeleri ve birlikte iş dayanışması yapmaları açısından oldukça verimli geçen bu programlar sosyal medya’da büyük yankı buluyor. Basın Mensubu olmayan  bir çok kişi de Gazetecilerin bu neşeli ortamına dahil olabilmek için talepte bulunuyor.

       Bir çok STK yılda bir toplanamazken hemen hemen ayda 4-5  kere toplanarak programlar yapan, dernek üyeleri  son olarak gittikleri Kartepe’de doyasıya eğlendiler. Geziye Dernek Başkanı Ali Rıza Yıldız, Yurtta Haber ve Haber Expres’ten Serkan Süslü ve Gökhan Balcı,  Bizim Bölge Gazetesi Genel Yayın Yönetmeni Ümit Şener, İşte Vizyon Gazetesi Muhterem Yüksel, Beykoz Ses Gazetesi Tayyar As, Extra Medya Vural Dağtekin, Çekmeköy Güncel Ali Demir, Flaşhaber Genel Yayın Yönetmeni Gürhan Demirtaş, Ömür Hanzey, Durmuş Acar, Mehmet Gören, Mustafa Uyar, Kant 34 Gazetesi Yaprak Kaplan,  Azra Ünal, Halil Zaza, ve Songün Gazetesi Necmettin Sezen katıldı. 


Bu haber 636 defa okunmuştur.

Etiketler :
özen sanat Haber Detay Altı 468x60
HABERE YORUM YAZIN

DİĞER Medya HABERLERİ
Tüm Detaylar En Alt - 468x60
CLK- Detay Sağ 1 - 300x250
Köşe Yazarları
Çok Okunan Haberler
ÜMRANİYE RAMAZAN2 Detay Sağ 2 - 310x310
Emniyet1 Detay Sağ 3 - 300x250