Site Sol Reklam Alanı  120x600

Site Sağ Reklam Alanı  120x600

04-05-2016 Siyaset

Milletvekili Engin Alan Çekmeköy de İftara Katıldı

MHP İstanbul Milletvekili Engin Alan Tokat Erbaa Keçeci Köyü Derneğinin düzenlediği Muharrem Ayı iftarına katıldı.

Milletvekili Engin Alan Çekmeköy de İftara Katıldı
Haber Detay İçi 300x250

         Çekmeköy Mehmet Akif Mahallesi’nde Tokat Erbaa Keçeci Köyü sosyal yardımlaşma dayanışma ve kültür derneği’nin Keçeci Baba Cem Evin’nde düzenlediği  muharrem ayı iftarının son gününe MHP Milletvekili Engin Alan, MHP Çekmeköy İlçe Başkanı  Erdinç Ertuğrul ve İlçe yönetimi de katıldı.

       Dernek Başkanı Ali Tepe ve Alevi Vatandaşlar tarafından alkışlarla karşılanan Milletvekili  Engin Alan ve İlçe Başkanı Erdinç Ertuğrul alevi vatandaşlarla iftar yaptı. Alan yaptığı konuşmada Dış ve İç Mihrakların yıllardır Türkiye üzerinde oyunları ve planları olduğunu belirterek, hep Alevi, Sünni, sol, sağ kavgaları çıkartmak, bizleri bölmek için uğraştıklarını ama bunu asla başaramayacaklarını söyledi. Tüm Alevi vatandaşların Muharrem Ayı iftarının mübarek olmasını diledi.

       İftar programına katılan vatandaşların yoğun ilgisinden mutlu olan Engin Alan iftar sonrası vatandaşları kırmayarak bol bol onlarla fotoğraf çekildi. MHP rozeti taktı. Engin Alan daha sonra dernek başkanı ve misafirlerle derneği dolaşarak bilgi aldı. 


Bu haber 1163 defa okunmuştur.

Etiketler :
HABERE YORUM YAZIN

DİĞER Siyaset HABERLERİ
Tüm Detaylar En Alt - 468x60
- Detay Sağ 1 - 300x250
Köşe Yazarları
Çok Okunan Haberler
ÜMRANİYE RAMAZAN2 Detay Sağ 2 - 310x310