Site Sol Reklam Alanı  120x600

Site Sağ Reklam Alanı  120x600

04-05-2016 Magazin

Schwarzkopf Professional Yeni Igora Royali Tanıttı

Yenilenen Igora Royal’in relansmanı, Hilton Convention Center’da aralarında kuaförlerin ve basın mensuplarının bulunduğu 500 kişinin katılımıyla yapılan muhteşem bir tanıtımla gerçekleşti.

Schwarzkopf Professional  Yeni Igora Royali Tanıttı
Haber Detay İçi 300x250

 

Dünyaca ünlü Alman markası Schwarzkopf Professional, renklendirmedeki öncü markası olarak çıtayı yükselten yeni Igora Royal için geçtiğimiz günlerde kuaförlerin katılımıyla gerçekleşen görkemli bir relansman organizasyonu düzenledi.  Hilton Convention Center’da gerçekleştirilen Igora Royal relansman organizasyonunda Türkiye’nin dört bir yanındaki kuaförler ve Artistik Kuaförler Derneği Yönetim Kurulu bir araya geldi.

Organizasyonda Eczacıbaşı-Schwarzkopf Genel Müdürü Viki Motro ve Eczacıbaşı-Schwarzkopf Pazarlama Müdürü Güneş Şenkal Şen de konuşma yaptı.

Igora   Royal’in tanıtımının ve sürpriz videoların ardından sahne alan Schwarzkopf Professional’ın uluslararası elçisi ve ünlü Saç Tasarımcısı Tatiana Nitchenko büyüleyici bir “Topuz Şov” gerçekleştirirken, davetliler yeni Igora Royal renklerinin ışıltısından ve topuz şovdan oldukça etkilendi.

Tatiana Nitchenko’dan topuz şov...

Schwarzkopf Professional’ın uluslararası Topuz Eğitmeni ve Şov Ustası Tatiana Nitchenko,  gecede Igora Royal renklerinin şekillendirmeyle muhteşem buluşmasını 2 bölüm halinde sundu. İlk bölümde temel ve moda topuzları sahnede modeller üzerinde gösteren Tatiana Nitchenko, şovunun 2. bölümünde ise avangart topuzlarla izleyenleri büyüledi. Finalde ise Türkiye’ye özel olarak hazırladığı ‘Topkapı’ şovu ile izleyenlere ilham verdi.

Ünlü kuaförler Papatya 8-55 filminde... 

Geceye, konuklara sürpriz olarak hazırlanan Igora Royal’in Papatya 8-55 filmi damgasını vurdu. Sektörün öncüleri bu kez “Papatya 8-55” tanıtım filmi için hep birlikte kameranın karşısına geçti. Türkiye’nin en ünlü kuaförleri Ali Kırıktarak, Ali Gür, Mahmut Ebil, Yıldırım Özdemir, Özcan Çolak ve Oktay Kaymakoğlu saçlarda gösterdikleri hüneri oyunculukta da gösterdi. Gece yarılarına kadar büyük bir sabır ve enerjiyle çalışan ekip içerisinde tatlı çekişmeler de yaşandı. Yönetmeni canından bezdiren ekip hem çok çalıştı hem de çok eğlendi. Yeni Igora Royal renkleri ile saçlarda muhteşem dönüşümün hikayesini esprili bir şekilde anlatan filmde Estetica Dergisinden Erkan Güzel de rol aldı. Papatya 8-55 filmini Schwarzkopf Professional Facebook sayfasında izleyebilirsiniz. 


Bu haber 2052 defa okunmuştur.

Etiketler :
HABERE YORUM YAZIN

DİĞER Magazin HABERLERİ
Tüm Detaylar En Alt - 468x60
- Detay Sağ 1 - 300x250
Köşe Yazarları
Çok Okunan Haberler
ÜMRANİYE RAMAZAN2 Detay Sağ 2 - 310x310