Site Sol Reklam Alanı  120x600

Site Sağ Reklam Alanı  120x600

04-05-2016 Magazin

Üsküdar Mustafa Ceceli İle Koptu

Üsküdar Belediyesi, 19 Mayıs Atatürk’ü Anma Gençlik ve Spor Bayramı kapsamında Ceceli hayranlarına sürpriz yaptı. Üsküdar Sahili’nde Şemsipaşa Meydanı’nda sahne alan Mustafa Ceceli, birbirinden güzel parçaları seslendirerek sevenlerine unutulmaz bir gece

Üsküdar Mustafa Ceceli İle Koptu
Haber Detay İçi 300x250

             Konsere Üsküdar Belediye Başkanı Hilmi Türkmen de katılırken konser öncesinde katılımcılara hitaben bir konuşma yaptı.  Başkan Türkmen, “Sevgili gençler, geleceğimiz sizlersiniz. Geleceğimizin teminatı sizlersiniz. Bir huzur beldesi olan Üsküdar, bir sanat şehri, bir kültür şehri olan Üsküdarımız aynı zamanda milli mücadele yıllarında çok önemli bir görevi icra etmiş bir şehirdir. Hepiniz biliyorsunuz, milli mücadelede Anadolu’ya silah ve mühimmat sevkinin yapıldığı bu güzel şehrimizde, Üsküdarımız sizin şehriniz, sizin aşkınız, sizin sanatınız. Üsküdarımız siz gençlerle daha güzel. Yolunuz ve bahtınız açık olsun. Sizleri Mustafa Ceceli ile baş başa bırakıyorum” dedi.

           Başkan Türkmen’in yaptığı konuşmanın ardından sahneye davet edilen Mustafa Ceceli, sevenlerinin alkış ve tezahüratlarıyla karşılandı. Programa İstiklal Marşımız’ı okuyarak başlayan Ceceli daha sonra en çok sevilen parçalarını ardı ardına hayranları için seslendirdi.

          Bir ara sahneden inen ünlü şarkıcı,  Ceceli hayranları için ayrılan özel bölüme giderek engelli müzikseverlerle dans ederek hatıra fotoğrafı çektirdi.
                                          
 

                   


Bu haber 1297 defa okunmuştur.

Etiketler :
HABERE YORUM YAZIN

DİĞER Magazin HABERLERİ
Tüm Detaylar En Alt - 468x60
- Detay Sağ 1 - 300x250
Köşe Yazarları
Çok Okunan Haberler
ÜMRANİYE RAMAZAN2 Detay Sağ 2 - 310x310