Site Sol Reklam Alanı  120x600

Site Sağ Reklam Alanı  120x600

04-05-2016 Medya

Yurtta Haber ve Haber Express Gazetelerinden Örnek Davranış

Yurttahaber ve Haberexpress Gazeteleri düzenleyecekleri gece öncesi, bölgenin ileri gelen isimleri ile bir araya gelerek gecenin tanıtımının yanı sıra organizasyonun içinde bulunan “sosyal sorumluluk” projeleri hakkında bilgilendirme yaptı.

Yurtta Haber ve Haber Express Gazetelerinden Örnek Davranış
Haber Detay İçi 300x250

 

                Çekmeköy İlçesinde bir Devlet Okuluna Zihinsel Engelli çocukların eğitim gördüğü özel eğitim sınıfı açılarak tüm donanımının ve eğitim materyallerinin hazırlanıp tefrişatının sağlanması ayrıca Siirt ilinde bir devlet okuluna kütüphane yapılması için, Yurtta Haber ve Haberexpress Gazetelerinin 8 Ocak 2014 Tarihinde düzenleyeceği gece’den gelecek olan gelir ile  yapılması için Türk Kızılayı İstanbul Şube Başkanlığı ile protokol imzaladı.

             Düzenlenen yemeğe, Çekmeköy Belediyesi Başkan Yardımcıları Latif Coşar, Ahmet Epli ,MHP Çekmeköy İlçe Başkanı Ethem Kurnaz, Saadet Partisi Çekmeköy İlçe Başkanı Bedirhan Aslan, Ak Parti Çekmeköy İlçe Başkan Yardımcısı Vahdet Erdoğan, CHP Çekmeköy İlçe Başkan Yardımcısı Kurtuluş Alparslan, Çekmeköy Kızılay Şube Başkanı Abdülselam Zurel, CHP Çekmeköy Belediye Başkan Aday Adayları Mehmet Yeşilyurt ve Ali Rıza Yıldız, MHP Çekmeköy Belediye Başkan Adayı D.Öztürk Balcı,Türkiye Muhtarlar Federasyon başkanı Kadir Delibalta, Çekmeköy Mahalle muhtarları Murat Altun, Serdar Karaman, Bayram Yılmaz, BEM-BİR-SEN İstanbul 7 No’lu Şube Başkanı Niyazi Karakoç ve yönetimi, Çekmeköy Müteahhitler Derneği Onursal Başkanı Hakkı Çelik, ÇEKMÜDER Başkanı Salih Bolelli, ALSİAD Başkanı, ESSİAD Başkanı Necmettin Sarı, Ümraniye Motorlu Taşıt Sahipleri Odası Başkanı Nezih Mert, ORSİAD adına Fahrettin Kacamer, Çekmeköy Sivaslılar Dernek Başkanı Lütfü Tiryakioğlu, İstanbul Sivaslılar Dernek Başkanı Salim Çetinkaya, TURES Anadolu Yakası Başkanı Mehmet Temel, Ümraniye Belediyesi Basın sorumlusu Ersin  Çiçek , Ak Parti İlçe Başkan yardımcısı ve tanıtım medya birim başkanı  Alparslan Çavuşoğlu, İşadamları  ve Yerel Basın temsilcilerinden Kulvar Gazetesi Haşim Karakaş, Metropol Gazetesi Mahmut Boydak, İstanbul Gündemi Musa Has, Bizim Bölge Gazetesi Ümit Şener, İş’te Vizyon Gazetesi Muhterem Yüksel, Etraf Gazetesi Zafer Yılmaz, Flashaber Gazetesi Gürhan Demirtaş, Durmuş Acar, Yerel Gazete Kenan Baylan katıldı.

Yurtta Haber ve Haberexpress Gazeteleri adına selamlama konuşması yapan Serkan Süslü,”Bugün aramızda olan tüm dostlarımızı saygı ile selamlıyorum. Biz 8 Ocak 2014 tarihinde Marrıott otel’de düzenleyeceğimiz gecemizin bir anlamı olsun istedik.Türk Kızılay ı İstanbul Şube başkanı İlhami Yıldırım beyle yapmış olduğumuz görüşmeler neticesinde Çekmeköy’de bir devlet okulumuza Zihinsel Engelli çocukların eğitim gördüğü özel eğitim sınıfı ve Siirt ilinde bulunan bir devlet okuluna Kütüphane yapma kararı aldık. Bugün Burada sizlerin huzurunda bu kararımızı bir protokol ile imza altına alıyoruz.  Allah (cc) hayrımızı kabul eder inşallah” dedi.

Haber Express Gazetesi İmtiyaz sahibi Serkan Süslü’nün konuşması sonrası Siyasi Parti Başkanları da tek tek konuşma yaparak sosyal sorumluluk projesine destek verdiler.

Saadet Partisi Çekmeköy İlçe Başkanı Bedirhan Arslan,” Çekmeköy’de bir yerel gazetenin bu denli güzel işlere imza atması bizleri de fazlası ile memnun etti. Bu kardeşlerimizin hayırları inşallah Allah (cc) katında makbul ve kabul olur. Saadet Partisi olarak bu kardeşlerimizin sonuna kadar bu pojede arkasında olacağız ve üzerimize düşen desteği sunacağız” dedi.

MHP Çekmeköy ilçe Başkanı Ethem Kurnaz ” Gökhan ve Serkan kardeşlerimizin yapmış oldukları doğru ve tarafsız yayıncılıkı için arkalarında durduk. Bugünde düzenlemiş oldukları bu Sosyal Sorumluluk projesinde yine arkalarında ve yanlarındayız. Partim ve Şahsım üzerine bu Proje ile alakalı olarak ne düşerse her zaman elimizden geleni yapacağız”. dedi.

CHP Çekmeköy İlçe Başkan Yardımcısı Kurtuluş Alparslan, “İlçe Başkanımız İl Başkanlığında olduğu için bugün çok istemesine rağmen katılamadılar. Bizde Partimiz olarak bu projede üzerimize düşen her şeyi yapmaya hazırız”.dedi…

Ak Parti İlçe Başkan Yardımcısı Vahdet Erdoğan, İlçe Başkanımız Şahmettin Yüksel il Başkanlığında olduğu için bugün burada olamadı. Gökhan Balcı ve Serkan Süslü kardeşlerimiz İlçemiz için güzel bir Sosyal Sorumluluk Projesine imza attılar. İnşallah bu proje bölgemizde diğer STK ve Kuruluşlar içinde örnek olur.”dedi.

Çekmeköy Belediye Başkan Yardımcısı Latif Çoşar, “Çekmeköy Belediye Başkanımız Ahmet Poyraz, İstanbul Büyükşehir Belediyesinde olduğu için bu toplantıya çok istemelerine karşın katılamadı. Çekmeköy’de bir Yerel Gazetenin yapmış olduğu bu güzel çalışmadan duyduğu memnuniyeti ve selamlarını size iletmemi şahsımdan istedi. Bende Çekmeköy Belediye Başkan yardımcısı olarak bu kardeşlerimi yapmış oldukları bu çalışmadan dolayı kutluyorum.” dedi.

Türk Kızılay’ı İstanbul İl Başkanı İlhami Yıldırım,” Çekmeköy’de dernekler, Kurumlar ve Yerel Gazeteler bu türden geceler yaparlar. Bir çok Yerel gazete bu gecelerde bilet satarak ayakta kalma mücadelesini sürdürürken Yurtta Haber ve Haberexpress Gazeteleri ise düzenleyecekleri gecenin gelen gelir ile Çekmeköy’de bir Devlet okulumuza Zihinsel Engelli çocukların eğitim gördüğü özel eğitim sınıfı ve Siirt ilinde bulunan bir devlet okuluna kütüphane yapma kararı aldılar. Almış oldukları bu karar gerçekten takdir görmesi gereken örnek bir davranış oldu. İnşallah bu iki kardeşimizin sergilediği bu davranış her kesimden insanlara örnek teşkil eder.” dedi…

Gecenin Sunucusu Özge Ulusoy…

Pekkan Prodiksiyon adına düzenlenen yemeğe katılan Berk Ercan 8 Ocak 2014 Tarihinde yapılacak olan gece hakkında yapmış olduğu konuşmada ” Pekkan Prodiksiyon adına bugün burada sizlerle bir aradayım. Düzenlenen Gece’de Ajda Pekkan sahne alırken, bir sürpriz de o gece Semiramis Pekkan, 30 yıl aradan sonra ilk kez Yurtta Haber ve Haberexpress Gazetesinin düzenlediği bu muhteşem gecede sahne alacak. Özge Ulusoy’un sunuculuğunu yapacağı bu gecede, Ayşegül Aldinç, Tuğba Ekinci, Jale, Yılmaz Morgül, Melehat Gülses sahne alırken gecede Sürprizlerimiz hiç bitmeyecek” dedi.

Düzenlenen yemek sonrası Yurtta Haber Gazetesi İmtiyaz Sahibi Gökhan Balcı ,Haberexpress Gazetesi İmtiyaz Sahibi Serkan Süslü ve Türk Kızılay’ı İstanbul İl Başkanı İlhami Yıldırım hazırlanan Protokole imza 

 


Bu haber 2200 defa okunmuştur.

Etiketler :
özen sanat Haber Detay Altı 468x60
HABERE YORUM YAZIN

DİĞER Medya HABERLERİ
Tüm Detaylar En Alt - 468x60
CLK- Detay Sağ 1 - 300x250
Köşe Yazarları
Çok Okunan Haberler
ÜMRANİYE RAMAZAN2 Detay Sağ 2 - 310x310
Emniyet1 Detay Sağ 3 - 300x250